Pedagogický sbor


Ředitel školy



Mgr. Roubínová Alena

předměty: Fyzika, Matematika a její aplikace
reditelka-3zs@ktkadan.cz
474 333 847


Zástupce ředitele školy



Mgr. Lukešová Jana

předměty: Český jazyk a literatura
zastupce-3zs@ktkadan.cz


Samostatný referent – kancelář školy



Libiaková Zuzana

kancelar-3zs@ktkadan.cz
474 333 452
731 411 905


Učitelé 1. stupně



Mgr. Bogdanová Renata
třída: IV.A

bogdanova-3zs@ktkadan.cz



Mgr. Dlouhá Lucie
třída: I.B

Koordinátor ŠVP, Plavecký kurz
dlouha-3zs@ktkadan.cz



Mgr. Gogela Hana
třída: II.A

gogela-3zs@ktkadan.cz



Mgr. Horčicová Andrea
třída: IV.B

horcicova-3zs@ktkadan.cz



Mgr. Jandová Jana
třída: I.A

jandova-3zs@ktkadan.cz



Mgr. Jasenovská Kateřina
třída: V.A

jasenovska-3zs@ktkadan.cz



Mgr. Kaiserová Lenka
třída: –

kaiserova-3zs@ktkadan.cz



Pichlíková Lada
třída: III.B

pichlikova-3zs@ktkadan.cz




Sukovič Richard
třída: V.B

sukovic-3zs@ktkadan.cz



Mgr. Sukovičová Miluše
třída: II.B

Metodik prevence, výchovný poradce (1. stupeň)
sukovicova-3zs@ktkadan.cz



Mgr. Šebková Jana
třída: III.A

Plavecký kurz
sebkova-3zs@ktkadan.cz


Učitelé 2. stupně



Mgr. Havlíček Jakub
třída: –

předměty: Výtvarná výchova

havlicek-3zs@ktkadan.cz



Mgr. Kozáková Iva
třída: VIII.B

předměty: Tělesná výchova, Výchova k občanství, Dějepis
Metodik prevence, výchovný poradce (2. stupeň)
kozakova-3zs@ktkadan.cz



Mgr. Kučerová Lenka
třída: IX.A

předměty: Český jazyk a literatura, Německý jazyk, Výchova k občanství
kucerova-3zs@ktkadan.cz



Bc. Mihalovová Jana
třída: –

předměty: Chemie, Anglický jazyk
mihalovova-3zs@ktkadan.cz



Mgr. Petriláková Naděžda
třída: IX.B

předměty: Zeměpis, Anglický jazyk
petrilakova-3zs@ktkadan.cz



Mgr. Polda Václav
třída: VIII.A

předměty: Fyzika, Informační a komunikační technologie, Svět práce
polda-3zs@ktkadan.cz



Bc. Schönauer Lukáš
třída: VI.A

předměty: Přírodopis, Anglický jazyk, Sportovní hry
schonauer-3zs@ktkadan.cz



Mgr. Sladká Ivana
třída: VII.B

předměty: Dějepis, Český jazyk a literatura
Koordinátor ŠVP, Knihovník
sladka-3zs@ktkadan.cz



Mgr. Šímová Gabriela
třída: –

předměty: Zeměpis, Tělesná výchova
simova-3zs@ktkadan.cz



Mgr. Uhrová Veronika
třída: VII.A

předměty: Matematika a její aplikace, Výtvarná výchova
koordinátor EVVO
uhrova-3zs@ktkadan.cz



Bc. Vinický Radek
třída: VI.B

předměty: Informační a komunikační technologie, Matematika a její aplikace, Anglický jazyk
ICT, Bakaláři, web
vinicky-3zs@ktkadan.cz


Asistenti pedagoga



Pavla Charvátová
III.A
charvatova-3zs@ktkadan.cz


Soňa Kopincová
I.B
kopincova-3zs@ktkadan.cz


Petra Suchá
VI.B
sucha-3zs@ktkadan.cz


Ivana Vlčková
I.A
vlckova-3zs@ktkadan.cz


Nikola Vyčichlová
III.A
vycichlova-3zs@ktkadan.cz


Radka Zápachová
II.B
zapachova-3zs@ktkadan.cz

Vychovateky



Monika Šmídová
I. oddělení

smidova-3zs@ktkadan.cz



Miroslava Zapská
II. oddělení

zapska-3zs@ktkadan.cz