Budoucí prvňáčci


Rozhodnutí o přijetí a o odkladech

Vážení rodiče,

níže je umístěno rozhodnutí o přijetí k základnímu vzdělávání pro školní rok 2019/2020. Zveřejněním seznamu se považují rozhodnutí, kterými se vyhovuje žádostem o přijetí ke vzdělávání, za oznámená. Originál rozhodnutí si můžete vyzvednout v kanceláři školy.

Žádostem o odklad školní docházky jsem vyhověla. Tato rozhodnutí si též vyzvedněte v kanceláři školy.

Všem přijatým prvňáčkům blahopřejeme a těšíme se na další spolupráci. 

Mgr. Alena Roubínová

Rozhodnutí o přijetí k základnímu vzdělávání pro školní rok 2019/2020

Vážení rodiče,

blíží se čas zápisu, a proto bych Vás ráda informovala o výuce v našich prvních třídách.

Předpokládám, že i v příštím školním roce budeme mít dvě první třídy. Obě budou umístěny v budově školní družiny, kde je klidnější prostředí. Navíc děti nemusí přecházet z budovy do budovy, protože tam mají všechno pohromadě – třídy, družinu i jídelnu. Školní družina je v provozu od 5.30 do 16.30 h. Vyučování u nás začíná v 8.15 h, takže maminky mohou ráno beze spěchu vypravit své děti do školy.

Na dobu před zápisem připravujeme reportáž v televizi Fokus a Den otevřených dveří. Budeme Vás očekávat ve čtvrtek 28. března 2019 od 15 do 17 h. Navíc si můžete v úterý 2. dubna 2019 od 15 do 16 h přijít popovídat s učitelkami prvních tříd, s vychovatelkami školní družiny a s vedením školy. Budou Vás očekávat v budově školní družiny. Pokud budete mít chuť navštívit nás jindy, zavolejte předem prosím na 474 333 847, abychom na Vás měli dostatek času. Rádi Vás školou provedeme a zodpovíme Vaše dotazy.

Dny zápisu jsou v tomto školním roce stanoveny na středu 10. dubna a na čtvrtek 11. dubna 2019. Sluníčkoví maskoti budou vítat své nové kamarády od 13 do 17 h v hlavní budově. Nezapomeňte si s sebou přinést občanský průkaz a rodný list dítěte.

Těšíme se na setkání s Vámi a hlavně s Vašimi dětmi.            

Mgr. Alena Roubínová, ředitelka školy

Předpokládaný termín zápisu do 1. tříd: středa 10. 4. a čtvrtek 11. 4. 2019


beruska

Seznam potřebných pomůcek, který byl předán rodičům: aktovka, penál, přezůvky, cvičební úbor (sportovní obuv se světlou podrážkou), nejlépe trojhranné tužky a pastelky + odpovídající ořezávátko, vodové barvy značky KOH-I-NOOR, štětec kulatý č. 6 a 12 a štětec plochý č. 12, voskovky, modelína, lepidlo – lepicí tyčinka, bílá lepící pasta, guma, nůžky, stavebnice SEVA. Zbylé pomůcky a rozměry obalů se dozvíte v září. Na jejich opatření Vám poskytneme dostatek času.

 

Rozhodnutí o přijetí

Vážení rodiče, zveřejněním seznamu se považují rozhodnutí, kterými se vyhovuje žádostem o přijetí ke vzdělávání, za oznámená. Originál rozhodnutí si můžete vyzvednout v kanceláři školy. Žádosti o odklady školní docházky postupně zpracováváme a o jejich vyřízení vás budeme informovat dopisem. Alena Roubínová

Rozhodnutí o přijetí k základnímu vzdělávání pro školní rok 2018/2019