Budoucí prvňáčci


Milý budoucí prvňáčku,

my, žáci Sluníčkové školy, Tě zdravíme a přejeme Ti, abys poslední dny ve školce strávil co nejlépe.

Končí školní rok a začnou prázdniny, na které se všichni tolik těšíme. Škola bude dva měsíce pro děti zavřená, ale zahálet se nebude. Přijdou malíři, aby ji nově vymalovali, a opraváři opraví, co se během školního roku rozbilo. Ale největší práce čeká na paní učitelky, které musí připravit vše, aby nový školní rok začal co nejlépe.

Ve Tvém pokojíčku už určitě čeká školní taška. Kromě penálu Ti rodiče jistě koupili přezůvky, cvičební úbor, trojhranné tužky č. 1 a 2, trojhranné pastelky, gumu, ořezávátko, nůžky, voskovky, vodové barvy a štětce č. 6 a 14, modelínu, lepidlo a stavebnici SEVA. Kdyby náhodou na něco zapomněli, všechno jim paní učitelka připomene 2. září na první třídní schůzce.

Koncem prázdnin dostaneš ještě dopis od paní ředitelky, ve kterém se dozvíš, kdy máš do školy přijít a jak bude Tvůj první školní den probíhat. Věříme, že se už nemůžeš dočkat, ale neboj se, prázdniny utečou jako voda a z Tebe bude opravdový školák.

Měj se moc krásně, užij si báječné prázdniny a v září ahoj.

žáci Sluníčkové školy

Rozhodnutí o přijetí a o odkladech

Vážení rodiče,

níže je umístěno rozhodnutí o přijetí k základnímu vzdělávání pro školní rok 2019/2020. Zveřejněním seznamu se považují rozhodnutí, kterými se vyhovuje žádostem o přijetí ke vzdělávání, za oznámená. Originál rozhodnutí si můžete vyzvednout v kanceláři školy.

Žádostem o odklad školní docházky jsem vyhověla. Tato rozhodnutí si též vyzvedněte v kanceláři školy.

Všem přijatým prvňáčkům blahopřejeme a těšíme se na další spolupráci. 

Mgr. Alena Roubínová

Rozhodnutí o přijetí k základnímu vzdělávání pro školní rok 2019/2020

Vážení rodiče,

blíží se čas zápisu, a proto bych Vás ráda informovala o výuce v našich prvních třídách.

Předpokládám, že i v příštím školním roce budeme mít dvě první třídy. Obě budou umístěny v budově školní družiny, kde je klidnější prostředí. Navíc děti nemusí přecházet z budovy do budovy, protože tam mají všechno pohromadě – třídy, družinu i jídelnu. Školní družina je v provozu od 5.30 do 16.30 h. Vyučování u nás začíná v 8.15 h, takže maminky mohou ráno beze spěchu vypravit své děti do školy.

Na dobu před zápisem připravujeme reportáž v televizi Fokus a Den otevřených dveří. Budeme Vás očekávat ve čtvrtek 28. března 2019 od 15 do 17 h. Navíc si můžete v úterý 2. dubna 2019 od 15 do 16 h přijít popovídat s učitelkami prvních tříd, s vychovatelkami školní družiny a s vedením školy. Budou Vás očekávat v budově školní družiny. Pokud budete mít chuť navštívit nás jindy, zavolejte předem prosím na 474 333 847, abychom na Vás měli dostatek času. Rádi Vás školou provedeme a zodpovíme Vaše dotazy.

Dny zápisu jsou v tomto školním roce stanoveny na středu 10. dubna a na čtvrtek 11. dubna 2019. Sluníčkoví maskoti budou vítat své nové kamarády od 13 do 17 h v hlavní budově. Nezapomeňte si s sebou přinést občanský průkaz a rodný list dítěte.

Těšíme se na setkání s Vámi a hlavně s Vašimi dětmi.            

Mgr. Alena Roubínová, ředitelka školy

Předpokládaný termín zápisu do 1. tříd: středa 10. 4. a čtvrtek 11. 4. 2019


beruska

Seznam potřebných pomůcek, který byl předán rodičům: aktovka, penál, přezůvky, cvičební úbor (sportovní obuv se světlou podrážkou), nejlépe trojhranné tužky a pastelky + odpovídající ořezávátko, vodové barvy značky KOH-I-NOOR, štětec kulatý č. 6 a 12 a štětec plochý č. 12, voskovky, modelína, lepidlo – lepicí tyčinka, bílá lepící pasta, guma, nůžky, stavebnice SEVA. Zbylé pomůcky a rozměry obalů se dozvíte v září. Na jejich opatření Vám poskytneme dostatek času.

 

Rozhodnutí o přijetí

Vážení rodiče, zveřejněním seznamu se považují rozhodnutí, kterými se vyhovuje žádostem o přijetí ke vzdělávání, za oznámená. Originál rozhodnutí si můžete vyzvednout v kanceláři školy. Žádosti o odklady školní docházky postupně zpracováváme a o jejich vyřízení vás budeme informovat dopisem. Alena Roubínová

Rozhodnutí o přijetí k základnímu vzdělávání pro školní rok 2018/2019