Jarní běhání 2023

V polovině dubna se konaly již tradiční jarní běžecké závody v kadaňském lesoparku. Sportovní akce se zúčastnili žáci a žákyně I. i II. stupně. Naši školu reprezentovalo celkem 28 běžců a běžkyň.

U nejmladších se nejvíce dařilo Dominiku Šenelovi ze 3.třídy, který se ve své kategorii umístil na výtečném 3. místě

Z II. stupně excelovali deváťáci. Mezi dívkami vyhrála ve své kategorii zlatou medaili  Kája Dybová. Hned za ní obsadila parádní 2. místo Barča Vinická. V nejstarší chlapecké kategorii opanoval závod zcela suverénním způsobem David Fillinger, který nedal svým soupeřům sebemenší šanci na úspěch. Na třetím místě ve stejné kategorii skončil Lukáš Dragomir

Všem našim sportovcům děkuji za reprezentaci školy. Velice si cením, že se naši borci nebáli poměřit své síly s ostatními kadaňskými vrstevníky.