Ve školní družině jsme si užili netradiční večer. Uspořádali jsme pyžamovou párty, na kterou si děti přinesly nejen pyžama, ale i svého plyšového kamaráda.
Program byl pestrý. Děti si zazpívaly, povídaly si o oblíbených pohádkových postavičkách. Na školním hřišti vyluštily pohádkový kvíz a k tomu nechyběl piknik pod širým nebem.
Ještě si vyčistit zuby, poslechnout pohádku a dobrou noc.
Ráno po rozcvičce byla snídaně připravená od maminky. Každý si musel uklidit svůj pelíšek a s dobrou náladou odcházeli malí nocležníci do školy.




