Mladší žáci jsou přeborníci okresu ve Florbal Cupu

florbal_logoDne 17. prosince 2014 zaslouženě bez jediné porážky vybojovali v nové sportovní hale v Jirkově mladší žáci 1. místo v okresním kole ve florbalu. Zajistili si tak postup do krajského kola, které se bude konat 13. ledna 2015.

Sestava družstva:

Viktor Kubeša, Michal Gut, Vojtěch Hlavatý, Vojtěch Šilhan, Marcel Hejra, Lukáš Vlach, Jaroslav Šnobl, Jakub Pokorný, Dominik Mihalik, Vojtěch Cestr a Jan Sladký

Okresního finále se zúčastnilo 6 družstev, která si vybojovala postup z okrskových kol. Chlapci jeden zápas remizovali a všechny ostatní vyhráli. Kluci hráli s velkým nasazením, bojovali jako lvi a byli v turnaji zaslouženě nejlepší. Jsou skvělí sportovci, navíc jim to ze všech družstev nejvíce slušelo. J Zlatá postupová medaile je vynikajícím úspěchem! J Celá Sluníčková škola bude chlapcům v krajském kole v Teplicích držet palce! J