Mladší dívky skončily v okresním kole florbalu bronzové

florbal_logoDne 25. listopadu 2015 vybojovaly v Městské sportovní hale v Kadani mladší žákyně 3. místo v okresním kole ve florbalu.

Sestava družstva:

Kilianová Mirka, Weissová Tereza, Kopčanová Karolína, Bilcová Martina, Olivová Veronika, Sitová Jaroslava, Havránková Pavla, Hlaváčková Monika, Zemanová Adéla, Hrbková Hana, Koderová Libuše a Mesmerová Tereza

Turnaje se zúčastnilo 6 družstev z okresu Chomutov a hrálo se systémem „každý s každým“. Porazila nás družstva R. Koblice Kadaň a Perštejna, vždy o jeden gól. Děvčata vyhrála s Gymnáziem Kadaň, 1. ZŠ Kadaň a ZŠ Na Podlesí Kadaň. Turnaj byl velice napínavý, výhra v posledním zápase s Perštejnem by nás byla posunula na 1. místo s postupem do krajského kola. Tak snad příště k tomu velkému úsilí a bojovnosti děvčat budeme mít i trochu toho sportovního štěstí!

Být na stupních vítězů v okrese je výborný výsledek. Děvčatům gratulujeme a děkujeme za vzornou reprezentaci školy!