Atletické závody

Přebor města Kadaně v atletice 2017

V úterý 6. 6. 2017 se na atletickém stadionu FK Tatran uskutečnily atletické závody škol z Kadaně, Perštejna a Vilémova. Sluníčkovou školu reprezentovalo 58 žáků a žákyň ve všech kategoriích od předžactva až po dorost. Získali celkem 34 medailí! V dopoledním programu ti starší 20 medailí, odpoledne přidali mladší spolužáci 14 medailí. Ze stadionu odcházeli šťastní, usměvaví, spokojení a téměř polovina reprezentantů s medailemi na krku. Získali jsme celkem 34 medailí – 5 zlatých, 18 stříbrných a 11 bronzových!!! Bronzové medaile vybojovali: Bendová Karolína- 60m, Janečková Adéla- 60m, Prokopová Karolína- hod kriketovým míčkem, Šimůnková Eliška- vrh koulí, Eisenhammer Ladislav- skok do dálky, Kobza Tomáš- hod kriketovým míčkem, Plevka Michal- 60m, Podzimek Jan- skok do dálky, Takáč Tomáš- skok do dálky, Varga David- vrh koulí, Vršecký Adam- skok do dálky Stříbrné medaile získali: Kubíčková Kateřina- vrh koulí, Sekerová Kristýna- hod kriketovým míčkem, Šimůnková Eliška- 800m a skok do dálky, Šimůnková Ema- 800m, Vozanková Pavlína- 50m, Žáková Hana- 50m, Dunka David- vrh koulí, Eisenhammer Ladislav- vrh koulí, Gut Michal- 800m, Kobza Tomáš- 50m, skok do dálky a 300m, Mihalik Dominik- 60m, Mňahončák Michal- 800m a skok do dálky, Podzimek Jakub- hod kriketovým míčkem, Šnobl Jaroslav- skok do dálky ZVÍTĚZILI a zlaté medaile získali: Gieblová Lucie- hod kriketovým míčkem, Kiliánová Miroslava- hod kriketovým míčkem, Vozanková Pavlína- 300m, Žáková Hana- skok do dálky, Vršecký Adam- 50m Nejlepšími atletkami z mladších byly Pavlína Vozanková a Hana Žáková se dvěma medailemi. Nejúspěšnějším atletem se stal Tomáš Kobza, který získal 4 medaile. Ze starších reprezentantů byla nejúspěšnější atletkou naší školy Eliška Šimůnková se třemi medailemi a nejlepšími atlety se stali Ladislav Eisenhammer a Michal Mňahončák se dvěma medailemi. Naši žáci s celkovým počtem 34 medailí získali ze všech zúčastněných ze všech škol absolutně nejvíce medailí. Nejen proto tedy všem zúčastněným žákům a žákyním děkujeme za vzornou reprezentaci školy a samozřejmě medailistům gratulujeme k vynikajícím sportovním výkonům!

Žáci z   1. stupně naší školy získali celkem 13 medailí.

Jakub Podzimek – 2. místo (hod kriketovým míčkem)

Adam Vršecký – 1. místo (běh 50 m), 3. místo (skok do dálky)

Hana Žáková – 1. místo (skok do dálky), 2. místo (hod kriketovým míčkem)

Tomáš Kobza – 2. místo (skok do dálky), 3. místo (hod kriketovým míčkem), 2. místo (běh 300 m), 2. místo (běh 50 m)

Lucie Gieblová – 1. místo (hod kriketovým míčkem)

Pavlína Vozanková – 1. místo (běh 300 m), 2. místo (běh na 50 m)