Budoucí prvňáčci


Milý budoucí prvňáčku,
my, žáci Sluníčkové školy, Tě zdravíme a přejeme Ti, abys poslední dny ve školce strávil co nejlépe. Právě skončil školní rok a začaly prázdniny, na které jsme se všichni tolik těšili. Škola je dva měsíce pro děti zavřená, ale zahálet se nebude. Přijdou malíři, aby ji nově vymalovali, a opraváři opraví, co se během školního roku rozbilo. Ale největší práce čeká na paní učitelky, které musí připravit vše, aby nový školní rok začal co nejlépe. Ve Tvém pokojíčku už určitě čeká školní taška. Kromě penálu Ti rodiče jistě koupili přezůvky, cvičební úbor, tužky, pastelky, gumu, ořezávátko, nůžky, voskovky, vodové barvy a štětec, modelínu, lepidlo a stavebnici SEVA. Kdyby náhodou na něco zapomněli, všechno jim paní učitelka připomene 3. září na první třídní schůzce. Na konci prázdnin dostaneš dopis od paní ředitelky, ve kterém se dozvíš, kdy máš do školy přijít a jak bude Tvůj první školní den probíhat. Věříme, že se už nemůžeš dočkat, ale neboj se, prázdniny utečou jako voda a z Tebe bude opravdový školák. Měj se moc krásně, užij si báječné prázdniny a v září ahoj.
učitelé a žáci Sluníčkové školy


beruska

Seznam potřebných pomůcek, který byl předán rodičům: aktovka, penál, přezůvky, cvičební úbor (sportovní obuv se světlou podrážkou), nejlépe trojhranné tužky a pastelky + odpovídající ořezávátko, vodové barvy značky KOH-I-NOOR, štětec kulatý č. 6 a 12 a štětec plochý č. 12, voskovky, modelína, lepidlo – lepicí tyčinka, bílá lepící pasta, guma, nůžky, stavebnice SEVA. Zbylé pomůcky a rozměry obalů se dozvíte v září. Na jejich opatření Vám poskytneme dostatek času.

 

Rozhodnutí o přijetí

Vážení rodiče, zveřejněním seznamu se považují rozhodnutí, kterými se vyhovuje žádostem o přijetí ke vzdělávání, za oznámená. Originál rozhodnutí si můžete vyzvednout v kanceláři školy. Žádosti o odklady školní docházky postupně zpracováváme a o jejich vyřízení vás budeme informovat dopisem. Alena Roubínová

Rozhodnutí o přijetí k základnímu vzdělávání pro školní rok 2018/2019