Okrskové kolo McDonald´s cupu v Kadani

Žáci 1. stupně měli příležitost se v pondělí 6. května zúčastnit turnaje ve fotbalu. Turnaj byl rozdělen na dvě kategorie. Mladší kategorie byla pro žáky 1. až 3. tříd, starší kategorie pak pro žactvo 4. a 5. tříd. Akce se týkala všech základních škol v Kadani. Mladší kategorie své zápasy odehrála s bilancí jedné výhry a dvou porážek a turnaj tak zakončila bronzovými medailemi. Starší kategorie dokázala své utkání zvládnout o něco lépe. Jedno utkání chlapci nezvládli a prohráli s pozdějším vítězem turnaje. Další dva zápasy ale skončily naší vysokou výhrou a poslední souboj skupiny byla remíza 2:2. Vzhledem k vysokému skóre chlapci skončili celkově na druhém místě a postoupili tak do okresního kola, které se odehraje v Chomutově. Oběma kategoriím patří gratulace k medailovým příčkám a poděkování za vzornou reprezentaci školy.

Soupiska mladší kategorie: Jakub Sláma, Lukas Kendera, Patrick Kendera, Jakub Sháněl, Matouš Peti, Tobiáš Chytka, Dominik Répal, Antonín Kroupar, George Maxinoaei

Soupiska starší kategorie: Jonáš Veselý, Jan Pongo, Jan Gomboš, Jiří Kříček, Matyáš Máca, Patrik Oláh, Tomáš Běžel, Lukáš Farbár