Vítězové krajského finále ve futsalu

Dne 10. dubna 2018 se odehrálo v Městské sportovní hale v Chomutově krajské finále ve futsalu základních škol v kategorii III. chlapců. Finále se hrálo v Chomutově již počtvrté v řadě a letos se jej zúčastnilo pět škol. Od předloňského ročníku se tento turnaj hraje jako Memoriál Václava Čecha, skvělého pedagoga a organizátora sportovních akcí pro mládež.
Týmy se utkaly v jedné skupině systémem každý s každým a již úvodní zápasy naznačily, že turnaj bude hodně vyrovnaný. Vítězství v turnaji si vybojovala naše škola, když vyhrála všechny své zápasy. Druhé místo získala ZŠ Na Příkopech Chomutov, která prohrála jen s námi. Bronzové umístění vybojovali hráči ZŠ Palachova Ústí nad Labem, čtvrté místo obsadila ZŠ Komenského alej Žatec a páté místo ZŠ Straškov-Vodochody.
Nejlepším hráčem byla vyhlášena Aneta Svobodová.
Vítězná sestava: Aneta Svobodová, Pavel Sekera, Jakub Horáček, Jiří Kulich, Lukáš Novotný, Marek Dyba, Lukáš Kroka, Jan Podzimek a Richard Hrazdíra.
Moc, moc, moc gratulujeme a děkujeme za reprezentaci školy!!!