Přebor města Kadaně ve šplhu na tyči

Dne 13. února 2019 se naši žáci a žákyně zúčastnili již 47. ročníku přeboru města Kadaně ve šplhu na tyči, a to na ZŠ Na Podlesí. Z naší školy soutěžilo třináct dívek a jedenáct chlapců.

V kategorii nejmladšího žactva získal zlato Jaroslav Chlouba ze 2. třídy, mezi dívkami vyhrála Nela Drdová ze 3. třídy.

V kategorii předžactva se dařilo Kristýně Sekerové ze 4. třídy, která se umístila na 3. pozici.

V mladším žactvu vybojovala 1. místo Pavlína Vozanková ze 6. třídy a na 3. příčce se  umístila Kateřina Křížová ze 7. třídy.

Mezi dorostenkami si 1. místo vybojovala Eva Nodžáková z 9. třídy. Medailistům a medailistkám gratulujeme a všem zúčastněným děkujeme za vzornou reprezentaci. V příštích soutěžích hodně sportovního štěstí. Sportu zdar! L. S.